PUFFINS Adult 15 kg s kuřecím, jehněčím a rybím masem

1 | 2 | 3 | 4 | 5 Výsledná známka: 2.67 Hlasováno bylo: 1129x
Výrobce Extrudia a.s. (Česká republika)
Kat. číslo v-15.3-puffins010
Záruční doba 12 měsíců od data výroby
Dodací lhůta do 2-3 dnů

          
                                           
Cena bez DPH 1 087,00 Kč
Cena s DPH 1 250,00 Kč

Popis produktu

Puffins Adult je ideálním krmivem pro dospělé psy. Bílé, velmi kvalitní a čerstvé drůbeží maso, stejně jako nezastupitelný podíl červeného jehněčího je velmi vhodnou kombinací proteinů. Doplněná o kvasnice, úžasný zdroj MOS a komplexu B vitamínů, ideálně zabezpečuje obnovu a vývoj zdravé svalové tkáně. Drůbeží tuk a rostlinný olej, používané při přípravě tohoto menu,jsou k proteinům v optimálním poměru (27:17). Jsou lehce přístupným zdrojem energie, ale i mj. vítaným zdrojem Omega-6 mastných kyselin. Bezpečnému a kvalitnímu průběhu trávení napomáhají bohatě zastoupené fruktooligosacharidy, vnášené čerstvou zeleninou a ovocem.

Cereální složku menu, tedy zdroj glycidů, tvoří celozrnná jemně mletá pšenice, vařená rýže a kukuřičná mouka. Tato je zároveň mj. zdrojem Omega-6 linolové mastné kyseliny a spolu s jejím zastoupením v používaném drůbežím tuku má význam pro udržení zdravé kůže a hebké srsti. Důležitý z tohoto pohledu je i vitamín biotin a dostatek mikroprvku zinku. Tvorbu a objem srsti zabezpečí aminokyseliny s obsahem síry (methionin a cystin).

Použití lněného semínka v křupavé cereální části spolu s rybím olejem v náplni obohacuje celé menu mj. o významnou Omega-3 mastnou kyselinu a zajišťuje tak důležitý optimální poměr Omega-6 a Omega-3. Dresing z rostlinných olejů a drůbežích jater obsahuje vysoký podíl širokého sortimentu bylin a bylinných extraktů, které mají široký a mnohdy nezastupitelný význam v mnoha směrech, především však jako antioxydanty zpomalující stárnutí a posilující přirozenou imunitu. Unikátní je použití extraktu z červených vinných hroznů jako zdroje nejmodernějšího antioxidantu resveratrolu.

Pestrá výživa z přírodních zdrojů, především čerstvých, tak jak jsou v menu použity, má pro zdravý, šťastný a dlouhý život dospělého psa rozhodující význam. Jeho rozmanitá struktura s oddělenými chutěmi a vůněmi je odklonem od průmyslové fádnosti s neprůhledně smíchanými ingrediencemi je zásadním přínosem tohoto skvělého menu.

Čím je pes starší, tzn. čím déle s námi žije, tím nenahraditelnější pro nás také je. Nevyhnutelné změny nastupující od 7 roku věku je vhodné zohlednit změnou menu na speciální Gourmet Senior.

Technické informace

Složení:

Kuřecí maso, vařená rýže, jehněčí maso, jemně mletá kukuřice, vařené rybí maso, sušené řepné řízky, drůbeží tuk, kvasnice, celá vejce, lněné semeno, pšeničné klíčky, bramborové vločky, drůbeží játra, mléko, jogurt, rostlinný olej, mrkev, rybí tuk, rajčata, jablečná dřeň, rozmarýn, měsíček lékařský, extrakt z vinných hroznů, resveratrol, juka schidigera, chondroitin, glukosamin, hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, vitamíny: A, D3, E (alfatokoferol), K3, B1, B2, B6, B12, biotin, kyselina listová, niacinamid, pantotenan vápenatý, cholinchlorid, síran železnatý monohydrát, oxid manganatý, chelát zinku, síran měďnatý pentahydrát, jodid draselný, seleničitan sodný.

Deklarované jakostní znaky v 1 kg:

Bílkoviny 27 %
Tuk 17 %
Vláknina 3,5 %
Vápník 1,3 %
Fosfor 1,1 %
Sodík 0,35 %
Měď 25 mg
Selen 0,3 mg
Betakaroten 1,0 mg
Vitamín A 13.500 m.j.
Vitamín D3 1.200 m.j.
Vitamín E (alfatokoferol) 300 mg
Omega-6 2,7 mg
Omega-3 0,5 mg
Lutein 10 mg
L-karnitin 50 mg


Krmení a krmná dávka:

Podáváním přiměřených krmných dávek a dostatkem pohybu docílíte ideální tělesné kondice. Dávky závisí na prostředí, věku, aktivitě a temperamentu Vašeho psa. U psů žijících venku nebo při dostatečném pohybu (min. 2 hodiny intenzivní práce) budou dávky při horní hranici dávkování. Pokud máte pejska v bytě, stačí nižší množství. Menu můžete podávat v jedné nebo dvou porcích denně. Podmínkou je po celý den dostatek čisté pitné vody.

Hmotnost psa (v kg) 2 6 10 15 20 25
Množství / den (v g) 50-60 105-130 155-190 200-280 270-330 300-380

WWW odkazy k produktu

Odkaz na www výrobce : http://www.puffins.cz

PUFFINS Adult 15 kg s kuřecím, jehněčím a rybím masem - nejkrmiva.cz