PUFFINS Adult Maxi 15 kg s kuřecím, krůtím, jehněčím a rybím m

1 | 2 | 3 | 4 | 5 Výsledná známka: 2.75 Hlasováno bylo: 1130x
Výrobce Extrudia a.s. (Česká republika)
Kat. číslo v-15.3-puffins020
Záruční doba 12 měsíců od data výroby
Dodací lhůta do 2-3 dnů

          
                                           
Cena bez DPH 1 087,00 Kč
Cena s DPH 1 250,00 Kč

Popis produktu

PUFFINS Adult Maxi je ideálním krmivem pro dospělé psy velkých plemen. Čerstvé bílé kuřecí a krůtí maso spolu s nezastupitelným podílem červeného jehněčího je to nejlepší co můžete dospělému psu dát. Kvasnice, úžasný zdroj MOS, zapracované v cereální křupavé části, tyto proteiny vhodně doplňují a spolehlivě zabezpečují obnovu a vývoj svalové tkáně. Drůbeží tuk a rostlinné oleje, používané při přípravě tohoto menu, jsou k proteinům ve sníženém, optimálním poměru (27:14). Jsou lehce přístupným zdrojem energie, ale i dobrým zdrojem Omega-6 mastných kyselin a jejich snížená hladina podporuje tolik důležitý optimální růst.

Bohatý obsah čerstvé zeleniny a ovoce vnáší mj. dostatek fruktooligosacharidů a podílí se na bezpečném a kvalitním trávení.

Celozrnná mletá pšenice, vařená lehce stravitelná rýže a kukuřičná mouka v cereální části menu jsou vhodným zdrojem glycidů. Kukuřice je mj. i zdrojem Omega-6 linolové kyseliny a spolu její přítomností v zapracovaném drůbežím tuku se podílí na udržení zdravé kůže a lesklé srsti.

Přídavek lněného semene do křupavé cereální části a zejména rybí tuk obohacuje celé menu o nenahraditelnou Omega-3 mastnou kyselinu a zajišťuje tak vyvážený poměr Omega-6 a Omega-3.

Nenahraditelný, lehce přístupný zdroj vápníku - mléko a jogurt, je spolu s přírodním zdrojem fosforu - červeným jehněčím masem a za pomoci minerálního doplňku vybalancován tak, že zajišťují správný vývoj pevné kostry a zdravých kloubů. Exkluzivní Atlantický dresing s vysokým podílem chondroitinu a glukosaminu zajišťuje pak dostatečný podíl těchto pro kloubní výživu důležitých látek.

Byliny a bylinné extrakty jako druhá významná část dresingu jsou velmi významné a mnohdy nezastupitelné. Jejich význam spočívá v podpoře trávení, protizánětlivých účincích, podpoře činnosti žlučníku a jater a především v obsahu antioxydantů - bioflavonoidů, které spolu s vitamínem C a karotenoidy v zelenině a ovoci a vitamínem E v rostlinném oleji a obilních klíčcích významně omezují působení volných radikálů a posilují přirozenou imunitu organismu. Imunitní systém velmi významně posiluje i lutein z měsíčku lékařského Beta karoten z přidávané mrkve. Unikátní je použití extraktu z červených vinných hroznů jako zdroje nejmodernějšího antioxydantu - resveratrolu.

Pestrá výživa z přírodních zdrojů, především čerstvých, tak jak jsou v menu použity, má pro zdravý, šťastný a dlouhý život psa rozhodující význam. Jeho rozmanitá struktura s oddělenými chutěmi a vůněmi je odklonem od průmyslové fádnosti s neprůhledně smíchanými ingrediencemi - to je zásadním přínosem tohoto skvělého menu.

Čím je pes starší, tzn. čím déle s námi žije, tím nenahraditelnější pro nás také je. Nevyhnutelné změny, nastupující u velkých plemen od 6 - 7 roku, je pak vhodné zohlednit změnou menu na speciální Gourmet Senior.

Technické informace

Složení:

Kuřecí maso, krůtí maso, vařená rýže, jehněčí maso, jemně mletá kukuřice, vařené rybí maso, sušené řepné řízky, drůbeží tuk, kvasnice, celá vejce, lněné semeno, pšeničné klíčky, bramborové vločky, drůbeží játra, mléko, jogurt, rostlinný olej, mrkev, rybí tuk, rajčata, jablečná dřeň, rozmarýn, měsíček lékařský, kopřiva dvoudomá, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z vinných hroznů, juka shidigera, chondroitin, glukosamin, hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, vitamíny: A, D3, E (alfatokoferol), K3, B1, B2, B6, B12, biotin, kyselina listová, niacinamid, pantotenan vápenatý, cholinchlorid, síran železnatý monohydrát, oxid manganatý, chelát zinku, síran měďnatý pentahydrát, jodid draselný, seleničitan sodný.

Deklarované jakostní znaky v 1 kg:

Bílkoviny 27 %
Tuk 14 %
Vláknina 4,5 %
Vápník 1,0 %
Fosfor 0,7 %
Sodík 0,35 %
Měď 25 mg
Selen 0,3 mg
Betakaroten 1,0 mg
Vitamín A 13.500 m.j.
Vitamín D3 1.200 m.j.
Vitamín E (alfatokoferol) 300 mg
Omega-6 3,3 mg
Omega-3 0,6 mg
Taurin 0,1 %
Lutein 10 mg
L-karnitin 50 mg
Chondroitin 75 mg
Glukosamin 350 mg


Krmení a krmná dávka:

Podáváním přiměřených krmných dávek a dostatkem pohybu docílíte ideální tělesné kondice. Dávky závisí na prostředí, věku, aktivitě a temperamentu Vašeho psa. U psů žijících venku nebo při dostatečném pohybu (min. 2 hodiny intenzivní práce) budou dávky při horní hranici dávkování. Pokud máte pejska v bytě, stačí nižší množství. Menu můžete podávat v jedné nebo dvou porcích denně. Podmínkou je po celý den dostatek čisté pitné vody.

Hmotnost psa (v kg) 25 30 40 60 70 a více
Množství / den (v g) 310-380 345-425 425-520 540-630 625-800

WWW odkazy k produktu

Odkaz na www výrobce : http://www.puffins.cz

PUFFINS Adult Maxi 15 kg s kuřecím, krůtím, jehněčím a rybím m - nejkrmiva.cz