SHUR-GAIN Opti-Plus 15 kg

1 | 2 | 3 | 4 | 5 Výsledná známka: 2.63 Hlasováno bylo: 1136x
Výrobce Maple Leaf Foods Int. (Kanada)
Kat. číslo v-15.5-sg020
Záruční doba 12 měsíců od data výroby
Dodací lhůta do 2-3 dnů

          
                                           
Cena bez DPH 861,00 Kč
Cena s DPH 990,00 Kč

Popis produktu

SHUR-GAIN Opti-Plus je kompletní a plnohodnotné krmivo s kuřecím masem vhodné pro mladé psy, dospělé psy menších plemen a pro dospělé psy se střední zátěží. Opti-Plus je chutné krmivo s vyváženým poměrem plnohodnotných živin, vitamínů a minerálů, které si zachovává dobrou stravitelnost a vysokou energetickou využitelnost. Je určeno zejména pro mladé psy, psy menších plemen a psy středně pracovně zatížené, jejichž dobrá kondice a zdraví je pro chovatele nejlepším ukazatelem vhodně zvoleného krmiva a podávaného množství. Hodnoty jeho složení a koncentrace živin se nachází na úrovni mezi krmivem Excel, které je určeno pro aktivně pracující psy, a krmivem Bite-Size, které je určeno pro psy s menší zátěží.

Technické informace

Složení: Mletá kukuřice, kuřecí masová moučka, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), mletá pšenice, pšeničné otruby, kukuřičná glutenová moučka, řepná drť, kuřecí maso, sleďová moučka, lněné semínko, kalciumdihydrofosfát, sůl, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, zinkmethionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K (menadion), vitamín B12, riboflavin, niacin, d-Calcium pantothenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin monotitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, karbonát kobaltu.

Deklarované jakostní znaky v 1 kg: Bílkoviny 25%, tuk 15%, vláknina 3%, vlhkost 10%, popel 8%, vápník 1,1%, sodík 0,45%, hořčík 0,18%, zinek 260 mg, měď 15 mg, vitamín A 10.000 m.j., vitamín E 100 m.j., vitamín D3 1000 m.j., vitamín K 2,2 mg, vitamín B12 1,5 mg.

Krmení a krmná dávka: Doporučená denní krmná dávka je 10dkg na 10kg hmotnosti psa. Denní dávku je nutno přizpůsobit rozdílům v temperamentu jednotlivých psů a rozdílům v intenzitě zátěže tak, aby si pes udržoval ideální váhu. U psů chovaných venku se za nepříznivých teplotních podmínek energetické nároky zvyšují. Pes musí mít po celý den k dispozici čerstvou vodu.

WWW odkazy k produktu

Odkaz na www výrobce : http://www.shurgain.cz

Zvětšit obrázek

Odeslat příteli informaci o produktu SHUR-GAIN Opti-Plus 15 kg

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód


Komentáře k výrobku

SHUR-GAIN Opti-Plus 15 kg - nejkrmiva.cz